motoger

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części
auto części gliwice
auto części poznań
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
moto2
części używane opel
auto szrot
części używane poznań
giełda części
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne

Cena Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat Cena

Ogłoszenia części samochodowych Volkswagen Passat pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Belka zderzaka tylnego. Najlepsze części w kategorii Karoseria. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-01 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Belka zderzaka tylnego do Volkswagen Passat B7 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7 1.9 2013 van (minibus). Tanio Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7 1.9 2013 van (minibus). Pojemność tego auta to 1.9 i wyprodukowano go w roku 2014. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Volkswagen. Ten model Passat wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś belka zderzaka tylnego . Podobno najczęściej psująca się część do Volkswagen Passat wersja B7. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Volkswagen Passat. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Volkswagen Passat to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Passat. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam belka zderzaka tylnego do Passat. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu belka zderzaka tylnego. Już nie szukam belka zderzaka tylnego wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. motoger.pl znalazł dla mnie belka zderzaka tylnego poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Volkswagen Passat. Musiałem poszukać  belka zderzaka tylnego. nie wiedziałem gdzie więc szukam na motoger Volkswagen Passat. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą belka zderzaka tylnego w Volkswagen Passat. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć belka zderzaka tylnego do Volkswagen Passat. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie belka zderzaka tylnego. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Było tam mega dużo belka zderzaka tylnego. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7 Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B7
Copyright © 2025. MOTOGER.pl